Hledat
Personal menu
Filters
Close

8in1 - speciální kosmetika pro srst

20. února 2014

 

8in1

Proteinový šampon

Oživuje vysoce namáhanou srst díky své jedinečné kombinaci revitalizačních složek. Receptura s keratin bílkovinami a jojobovým olejem posiluje srst zevnitř, zatímco aloe vera podporuje regeneraci srsti. Zanechává jemnou vůni čerstvých lesních květin.

 

8in1

Bylinný šampon

Je perfektní volba pro suchou srst. Revitalizační mix keratinových bílkovin podporuje přirozenou regeneraci podporou vlastní vlhkosti srsti.  S vůní divokých bylin.

 

8in1

Sensitiv šampon

Jemná receptura je bez barviv a parfémů a obsahuje pečlivě vybrané výtažky z aloe vera, obohacené o zklidňující účinky. Ideální pro psy s citlivou pokožkou a jemnou, suchou, namáhanou srstí.

 

8in1

Ovesný šampon – oblíbená volba veterinářů

Speciální receptura kombinuje zklidňující vlastnosti ovesných vloček s antiseptickým léčebným účinkem heřmánku, s výtažky aloe vera a provitamínem panthenol. V důsledku toho je pokožka zklidněná a posílená a srst vašeho psa získává elegantní vzhled. S čerstvou vůní heřmánku a ovesných vloček.

 

8in1

Tea Tree olej šampon

Speciální receptura čistí svědivou a podrážděnou pokožku. Kombinace aloe vera, tea tree oleje a keratinu poskytuje vlhkost, pomáhá využít základní vitamíny rozpustné v tucích, usnadňuje regeneraci problematických oblastí kůže. Jemná vůně tea tree oleje.

 

8in1

Šampon pro štěňata

PH-neutrální receptura se skládá z jedinečné šetrné kombinace aloe vera, keratin proteinu a jojobového oleje. Tak chrání a pečuje o citlivou pokožku a srst vašeho štěněte. Zanechává jemnou vůni dětského pudru.

 

8in1

Šampon pro tmavou srst

Unikátní receptura s aloe vera je velice výživná a byla speciálně vytvořena pro černou a tmavou srst. Je bohatá na vitamín E, který posiluje pokožce vlastní ochranu proti poškození vnitřními a vnějšími vlivy (např. UV záření) a posiluje srst. Jemný čistící šampon, který zintenzivňuje její barvu. S vůní mořského vánku.

 

8in1

Šampon pro světlou srst

Unikátní receptura s aloe vera a vitamínem E byla speciálně vytvořena pro světlou a bílou srst a díky přirozeně zesvětlujícím awaphui výtažkům pomáhá zesílit bílou a světlou srst. Se svěží vůní jarních květů.

 

8in1

Hydratační kondicionér

Unikátní zvlhčující formule s aloe vera je ideální pro efektivní péči o lámavou a plstnatou srst. Srst se stává hebkou, lépe se rozčesává a její přirozený lesk je obnoven. Zvláště vhodné pro použití jako doplňková péče po umytí šampony 8in1. S vůní lučních porostů.

  

Vložte svůj komentář