Hledat
Personal menu
Filters
Close

Beaphar - široká nabídka pro péči o klouby

31. července 2014

BeapharSe zvyšujícím se věkem stále více psů čelí problémům s klouby. Bolesti kloubů jsou obvykle způsobeny erozí nebo degenerací chrupavky, nebo snížením tvorby synoviální tekutiny v kloubech.Vyberte si ze široké nabídky v péči o klouby Beaphar a předejděte tak včas bolestivým kloubním onemocněním Vašeho psa!


    Beaphar Chondro Fit je tekutý doplněk stravy s obsahem stavebních kamenů chrupavky a synoviální tekutiny – glukosaminem, chondroitinem a kyselinou hyaluronovou. Přispívá k udržení pohodlí a mobility a povzbuzuje k aktivnímu životnímu stylu. Je vhodný pro podporu funkce kloubů velmi aktivních psů, pracujících psů, ale i starších psů, jejichž klouby trpí nadměrným opotřebením. Beaphar Chondro Fit mimo jiné obsahuje důležité stopové prvky měď a mangan. Ty jsou nezbytné pro normální růst a vývoj kostí. Dále je přidán vitamín C důležitý pro tvorbu kolagenu zejména u starších psů. Je výborný zvláště v rekonvalescenci a omezuje vliv volných radikálů uvnitř kloubní struktury.


Beaphar Joint Support Nuggets jsou vysoce chutné křupavé funkční pamlsky obsahující důležité výživné složky (glukosamin, vitamin E, taurin, MSM a kolagenní hydrolyzát), které jsou stavebními kameny chrupavky, kolagenu a synoviální tekutiny, které přirozeně udržují klouby pohyblivé a funkční. Mohou být použity jako odměna při výcviku, lehká svačinka, či zpestření běžného krmiva. Neobsahují žádné přidané cukry. Dostupné ve 2 variantách: pro malá a střední plemena (do 25 kg) a pro velká plemena (nad 25 kg).


Kompletní a vyvážený minerální doplněk stravy. Směs vysoce kvalitních minerálů bohatá na fosfáty vápníku, podporuje zdravý a správný růst kostry, silné zuby a dobře držené slechy. Působí preventivně proti mnoha nemocem jako křivice, anemie, slabá kostra.


Velmi oblíbený funkční pamlsek s obsahem glukosaminu určený pro psy, kteří mají ztuhlé klouby a svaly. Výrobek stimuluje produkci zdravé pojivové tkáně, chrupavky a kloubních tekutin a tím pomáhá udržovat Vašeho pejska agilního a živého.
Vložte svůj komentář