Hledat
Personal menu
Filters
Close

Eukanuba Daily Care Sensitive Digestion

20. února 2014

Eukanuba je značka, která se snaží svými produkty zajišťovat maximální péči v oblasti výživy psů a koček. Věříme, že kočky a psi jsou masožravci a respektování tohoto faktu se odráží ve všech našich recepturách. Základem našich krmiv je kvalitní živočišný protein a nikoliv proteinové zdroje cereálního původu. Víme, že současná psí populace (stejně, jako ta lidská) má zvýšený výskyt citlivých jedinců, kteří vyžadují speciální péči a ohledy právě v oblasti výživy.

Naše výzkumy ukazují, že v současné době je více než 24% psí populace konfrontováno během svého života s výskytem nespecifických obtíží s klouby, trávením nebo citlivější kůží. 54% majitelů psů mění psí krmivo z důvodů zdravotních problémů a 29% tak činí kvůli potížím se zažíváním. Různé typy intolerance, přecitlivělosti, nerovnováhy v osídlení střeva bakteriemi se mohou manifestovat občasným zvracením, průjmy, pastovitou stolicí, občasným hlenem ve stolici a podobně. Mnohdy není nutné léčit tyto stavy antibiotiky nebo jinými preparáty a stačí „pouze“ upravit krmnou dávku a řídit se dietetickými pokyny veterináře. Většina majitelů však po úpravě obtíží „zvolní“ ve své snaze o dodržení určitých pravidel při krmení a odměňování svého čtyřnohého miláčka a problémy se potom opakují s různou pravidelností. Analogie obdobných zažívacích obtíží v lidské populaci není jistě náhodná. Genetické vybavení, stresující životní styl, ekologická zátěž našeho životního prostředí, jsou nejpravděpodobnějšími faktory narůstajícího počtu jedinců se zvýšenou citlivostí a vnímavostí k dietetickým chybám v té naší i psí populaci.

Eukanuba Daily Care je řada 100% kompletních a vyvážených krmiv se všemi esenciálními vitamíny a minerály pro každodenní krmení dospělých, citlivých jedinců. Krmivo Sensitive Digestion upravuje trávení a napomáhá optimalizaci trávicích pochodů. Řepná vláknina je fermentovatelná bakteriemi obsaženými ve psím střevě. Tím, že fermentace je zdrojem výživy převážně pro populaci psímu organismu prospěšných bakterií, dochází ke stabilizaci a optimalizaci střevní mikroflóry. Prebiotické fruktooligosacharidy, jsou pak využitelné pouze a výhradně bakteriemi prospěšnými organismu, jako je například lactobacilus. Mnohé vědecké studie pak prokazují pozitivní efekt právě na skladbu bakterií ve střevě takto krmených jedinců. Výsledkem je pak nejen úprava samotného procesu trávení, ale také pozitivní vliv na fungování imunitního systému, který je u psa z více než 65% lokalizován právě v zažívacím traktu.

Proto si dovolujeme nabídnout všem našim klientům, jejichž čtyřnozí přátelé patří do stále se rozrůstající skupiny jedinců s citlivým zažíváním právě krmivo Eukanuba Daily Care Sensitive Digestion. Nízký obsah tuku (13%), kvalitní živočišný protein a řepná vláknina doplněná fruktooligosacharidy, jsou zárukou optimální výživy pro jedince vyžadující speciální přístup k jejich každodenní výživě.

   

Vložte svůj komentář