Hledat
Personal menu
Filters
Close

FLUVAL FISH FOOD - Kompletní krmivo pro akvarijní ryby

20. února 2014

Fluval, značka které důvěřují akvaristé po celém světě více jak 40 let, hrdě představuje novou řadu krmiv obohacenou o vitamíny, bez umělých barviv a s velmi chutnými proteiny pro bezkonkurenční kvalitu a výsledky.

Fluval Fish Food obsahuje řadu vysoce kvalitních surovin, které poskytují bohatý zdroj výživy pro optimální pohodu a úžasné zbarvení ryb. Mimořádně chutná potrava přichází v pěti unikátních variantách a splňuje požadavky na krmení většiny tropických ryb. Každý přípravek je k dispozici ve formě vloček nebo pelet a splňuje širokou škálu stravovacích nároků.


Krmivo obsahuje kvalitní proteiny z oceánu lovených ryb, které zaručují vyšší vstřebávání a podporu imunitního systému. Všech pět přípravků obsahuje vysoce výživné řasy, bohatý zdroj
Omega - 3 nenasycených mastných kyselin, proteiny, a komplexní sacharidy. V souladu se stanovami společnosti Fluval o udržitelnosti životního prostředí, je řasa sklízena ekologicky odpovědným způsobem, který napomáhá k zachování přirozených zásob oceánu a zajištění následných dodávek.

 

Tropical Food

Fluval Tropical Fish Food je bohatým zdrojem bílkovin, stopových prvků a antioxidantů získaných z několika klíčových složek, včetně sledě obecného, norského krillu, atlantických krevet a zelených mušlí. Toto krmivo je výtečné pro většinu tropických ryb, jako jsou například, tetry, živorodky, malé a středně velké parmičky, skaláry a podobně velké okrasné rybky.

Cichlid Food

Fluval Cichlid Food je ideálním krmivem pro cichlidy s vynikající každodenním zdrojem proteinů, stopových prvků a antioxidantů z několika klíčových složek, jako je sleď obecný, norský krill, atlantické krevety a zelené mušle. Krmivo také obsahuje žížaly, které podporují chovatelské úspěchy při tření cichlid.

Goldfish Food

Fluval Goldfish Food je vyvinuto k povzbuzení a udržení zlatých rybek v perfektní kondici. Obsahuje klíčové složky, jako je sleď obecný a norský krill, poskytující bohatý zdroj proteinů, stopových prvků a antioxidantů. Díky složení krmiva si chovatelé mohou být jistí, že zářivé barvy jejich zlatých rybek budou zřejmé na první pohled.

Vegetable Food

Fluval Vegetable Food díky svému složení ze spiruliny a čtyř druhů zeleniny podporuje celkovou pohodu býložravců, dravců i všežravců. Spirulina je velmi přínosným zdrojem barvy zvyšujících přírodních pigmentů, proteinů a stopových prvků, které pomáhají udržet ryby aktivní, zdravé a se zářícími barvami. Toto krmivo je vynikající pro ryby, vyžadující zeleninu ve stravě, jako jsou živorodky, zlaté rybky, a různé cichlidy (např. ex mbuna).

Colour Enhancing Food

Fluval Colour Enhancing Food obsahuje účinné složky, které zajišťují to nejlepší možné vybarvení tropických rybek. Poskytuje bohatý zdroj bílkovin, stopových prvků a antioxidantů z několika klíčových složek, včetně sledě obecného a norského krillu.

 

Vložte svůj komentář