Hledat
Personal menu
Filters
Close

Jak správně krmit vaše štěňátko

20. února 2014

Čtení na pokračování - 1. část

Jak správně krmit vaše štěňátko

Největší růst Vašeho štěněte probíhá v prvních měsících jeho života. Během tohoto období mohou být energetické požadavky až třikrát vyšší než u dospělého psa na jeden kilogram hmotnosti.

Jednotlivá plemena s vzhledem ke své odlišné velikosti také liší v rychlosti růstu. Štěňata velmi malých plemen rostou do věku 10 měsíců a naopak plemena obřího vzrůstu, ačkoliv v prvních měsících narůstají na váze i více než 2kg za týden, dorůstají až ve věku 24 měsíců.

Protože štěňata velkých a obřích plemen mohou být zvláště náchylná k vývojovým poruchám kostry, proto potřebují kontrolované množství proteinu, energie a vápníku pro zajištění správného růstu a vývoje.

Díky tomu správnému superprémiovému krmivu Eukanuba, které je přizpůsobeno velikosti plemene a rychlosti růstu Vašeho štěněte, položíte základ budoucí vitalitě a zdraví.

Eukanuba Ví, že zda je Vaše štěně předurčeno být malé, střední nebo velké velikosti, potřebuje vyvážené krmivo, s tím správným poměrem živin, ani příliš málo a ani příliš moc.

Čtení na pokračování - 2. část

Vložte svůj komentář