Hledat
Personal menu
Filters
Close

Nápoj pro zdravější život

10. února 2014

Po úspěchu lidských prebiotických nápojů, Viyo přináší první prebiotický nápoj pro psy, který pomáhá posilovat jejich přirozený obranný systém, a chrání tak jejich zdraví. Jinými slovy, VIYO pomáhá udržovat Vašeho domácího miláčka ve skvělé kondici.

 Viyo pro psy        Viyo pro kočky

Nová unikátní FOSim+ formula ® zajišťuje, že přirozená obranyschopnost Vašeho psa je účinně zachována a posilována každý den. Aktivní prebiotické frukto- oligosacharidy (FOS) a inulin jsou efektivně využity tam, kde jsou nejvíce zapotřebí, tedy ve střevech. Tekutá forma, na rozdíl od prášku nebo tablet, zajišťuje rychlejší a účinnější vstřebávání přímo ve střevech. Aktivní prebiotické složky kvasí přímo ve střevech, což posiluje růst užitečných bakterií, a naopak potlačuje potencionálně škodlivé bakterie. Viyo zvyšuje počet užitečných bakterií a tím posiluje přirozenou obranyschopnost.

Za efektivní je považován průměrný příjem 0,1 g frukto- oligosacharidů a inulinu za den. Toto množství je obsaženo v jedné denní dávce 30 ml Viyo nápoje. Viyo lze kombinovat s jakýmkoliv krmivem, aniž by byl narušen poměr živin v běžné denní krmné dávce. Navíc Viyo nápoj má velmi nízký obsah kalorií, a proto nemusíte mít obavy, že Váš zvířecí miláček přibere na váze.

Viyo nápoj pomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost!

Zdroj - www.viyo.com

Vložte svůj komentář