Hledat
Personal menu
Filters

O nás

Kvalita za výbornou cenu

ZooPartner.cz je skupina nezávislých prodejen s chovatelskými potřebami, která chce svým zákazníkům nabídnout nejen odborné poradenství a servis, ale též možnost výhodného nákupu prostřednictvím akčního letáku ZooPartner.cz. Výhodou je tedy nejen vyškolený personál, ale i mimořádné akční ceny v letáku.

Akční leták ZooPartner.cz Vám nabízí každý měsíc desítky produktů pro Vaše domácí miláčky za mimořádně zvýhodněné akční ceny. Najdete zde produkty od renomovaných firem a firem s dlouholetou tradicí v segmentu chovatelských potřeb.

Síť prodejen ZooPartner.cz se neustále rozšiřuje a proto se zvyšuje i jejich dostupnost pro Vás.
Akční leták ZooPartner.cz také uvádí mimořádné akce výrobců a světových značek.
 

Dostupnost zboží

Informace o dostupnosti zboží Vám vždy poskytne Vaše nejbližší prodejna ZooPartner.cz. Prodejny ZooPartner.cz, jako nezávislé prodejny s chovatelskými potřebami, nejsou povinny (a mnohdy ani z kapacitních důvodů) objednávat veškeré akční zboží z aktuálního letáku. Z naší strany tedy není možné nutit prodejny, aby měly veškeré zboží z letáku skladem. Kvalifikovaní prodavači Vám však vždy rádi poradí a objednají Vámi vybraný produkt v našem skladě a v případě doprodeje, Vám doporučí zboží jiné.
Může se stát, že během platnosti akčního letáku dojde pro velký zájem k dočasné nedostupnosti nebo doprodání určitého výrobku. V případě dočasného vyčerpání zásob se snažíme na poptávku co nejrychleji reagovat a zboží na skladě doplnit. Po dodání na sklad je výrobek na základě poptávky okamžitě distribuován na prodejny a Váš prodejce Vás bude ihned po jeho dodání kontaktovat.
Z důvodu odlišného sortimentu v každé prodejně Vám bohužel nedokážeme sdělit, kde je námi nabízené zboží k prohlédnutí. Fyzickou dostupnost výrobku je proto vždy nutné telefonicky ověřit v konkrétní prodejně.
 

Akční ceny produktů

Akční nabídka letáku ZooPartner.cz je vždy platná pouze po dobu uvedenou na letáku. Požadovat výrobek za akční cenu lze tedy pouze v tomto termínu, po skončení akční nabídky se ceny výrobků mohou na jednotlivých prodejnách lišit.
 

Příbaly ke zboží

Veškeré inzerované příbaly k výrobkům dodáváme všem našim partnerským prodejnám! Může však dojít ke zdržení v dodávkách a v tomto případě Vám budou dárky předány dodatečně. Pokud se zbožím neobdržíte v letáku avizovaný dárek, je třeba tuto skutečnost reklamovat přímo na prodejně, kde jste zboží zakoupili! S prodejnou je také možné se dohodnout na pozdějším vyzvednutí nebo změně dárku.
 

Web ZooPartner.cz

Tyto webové stránky jsou pouze INFORMATIVNÍ, proto zde není možné OBJEDNÁVAT ZBOŽÍ. Objednávky lze realizovat přímo v některé z prodejen ZooPartner.cz.     

Web ZooPartner.cz slouží především ke kompletní prezentaci aktuální akční nabídky s popisem vybraných zlevněných výrobků. Zde se každý měsíc dozvíte podrobné informace o nejzajímavějším zboží za bezkonkurenční ceny.