Hledat
Personal menu
Filters
Close

Oblečení pro psy

10. února 2014

Oblečení pro psy

Mnoho lidem vyvolává úsměv na tváři oblékat své psy do speciálních psích oblečků. Koneckonců přece i Váš pes má srst tak proč potřebuje obleček, pláštěnku, mikinu nebo dokonce bundu s kapucí? Avšak to co je důležité vědět je to, že i na Vašeho psa působí vlivy počasí (déšť, teplo, zima) stejně snadno jako na Vás, jejich páníčky.

Psi  už dávno nejsou divokými venkovními zvířaty a pro nás majitele psů, je povinností, ujistit se , že jsou chráněni před chladem, teplem, sluncem, deštěm, sněhem nebo dalšími potenciálně nebezpečnými podmínkami, které je mohou potkat.

Proto nabízíme široký výběr všech možných oblečků a doplňků. Nyní je ovšem aktuální letní a plážová móda, kterou Vám nabízíme od renomovaných návrhářů.

Módním trendem psího oblečení, jsou již delší dobu proužky, které jsou nestárnoucí klasikou psí módy a nosí se téměř každé jaro a léto. Proto jsme pro Vaše mazlíčky připravili pro tuto sezónu 2011 kolekci triček s proužky ve třech různých barvách, společně s  klasickým jednobarevným modrým trikem s kapucí. Léto je ovšem i koupání a zvýšený pohyb okolo vodních ploch, a proto přicházíme i s nabídkou jedinečného županu v oranžovém provedení s kapucí a páskem pro Vaše miláčky.

Dále nabízíme úplně novou kolekci  sportovních triček a šatů. Více zde.

 

Vložte svůj komentář