Hledat
Personal menu
Filters
Close

Rasco buvolí rohy

1. června 2015

Tyto netradiční snacky jsou skvělou pomůckou ke žvýkání, na čištění zubů a pomáhají rozvíjet instinkty psů všech věkových kategorií. Od přírody mají psi silnou potřebu žvýkat. Potřeba žvýkat a kousat je silně rozvinutá a typická u všech plemen psů. Buvolí rohy naplňují tuto touhu zcela přirozeným způsobem.
Originální Rasco roh pochází z asijského vodního buvola. V závislosti na konkrétním plemeni, výživě a prostředí jsou rohy vodních buvolů více nebo méně duté. Jsou velice tvrdé a mají přírodní vůni a chuť, tím se liší od rohů běžného dobytka. To je důležitá informace pro zákazníky, kteří mají psa s alergií na výrobky hovězího původu.
Buvolí rohy se skládají z vysušených proteinů a keratinu. Tvar, konzistence i velmi neobvyklá struktura těchto rohů poskytují vašemu psovi mimořádně chutnou hračku, z níž bude mít dlouhotrvající potěšení. Posilují žvýkací a čelistní svaly a přirozeným způsobem čistí zuby. Rohy jsou pečlivě vyčištěny a šetrně vysušeny tak, aby byly dokonale zachovány jejich přirozené vlastnosti.
 
Důležité funkce Rasco buvolích rohů
Naplňují přirozené potřeby všech psů - žvýkat a okusovat: Zatímco předkové dnešních domácích psů okusovali kosti své kořisti a tak přirozeně naplňovali tuto potřebu, dnešní domácí psi marně hledají něco srovnatelné ve své misce. Pokud mu nabídnete Rasco buvolí roh, dáváte mu zpět kousek přírody. Díky své robustnosti a odolnosti vydrží roh velmi dlouho.
Napomáhají péči o zuby: To, co přináší okusování kostí v přírodě, to přináší okusování rohů pro psy v domácnosti. Tyto rohy jsou "přírodní psí zubní kartáček", protože žvýkáním se pes zbavuje zubního plaku a zubního kamene. Takže zuby vašeho psa budou zdravé a silné.
Pomáhají zvládat stres: Žvýkání a kousání Rasco buvolích rohů je pro psa dokonalý relax. Při žvýkání se u psa uvolňují endorfiny a dostavuje se pocit štěstí. Po takovém relaxu je pes klidný a vyrovnaný.
Zábava a hry: Rasco buvolí roh je ideální jako trvalá, téměř nezničitelná hračka.

 
100% EKO a 100% BIO
Je to ekologický bioprodukt, neobsahuje žádná barviva, aromata, konzervanty, změkčovadla ani příchutě. Jaký narostl vodnímu buvolovi, takový se dostane k vašemu psovi.

• určeno pro aktivní psy středních a velkých plemen, kterým hračky dlouho nevydrží
• originální roh z vodního buvola
• z neošetřeného přírodního materiálu
• extrémně odolný
• bohatý na bílkoviny
• na uklidnění (ve stresových situacích)
• neštěpí se

Vložte svůj komentář