Hledat
Personal menu
Filters
Close

Tetra - krmení vodních želv

19. září 2014
   

Kromě správné péče, je vysoce kvalitní krmivo pro zdraví želv nezbytné. Díky kombinaci speciálně vybraných surovin, pečlivou přípravu a specializovaným výrobním procesům, se v laboratořích Tetra podařilo vyvinout řadu krmiv pro želvy, která splňují požadavky těchto plazů na pestrou stravu.

Vyvážená strava je zásadní pro zdravý život želv. Želvy jsou „všežravci“. V závislosti na jejich věku a druhů, některé preferují rostliny, zatímco jiné dávají přednost masu.

Tetra krmiva jsou vynikající pravidelnou a kompletní stravou pro želvy. Chcete-li nabídnout svému zvířeti pestrou stravu, je možné krmivo doplnit například o červy, hmyz a sladkovodní ryby, stejně jako plodiny a ovoce, vhodné pro konkrétní druh želvy. Mladé želvy je nutné krmit každý den, zatímco ty starší by měly mít období půstu.

Pokud krmíte želvy Tetra ReptoMinem, poskytujete jim zdravé, chutné jídlo, které zajišťuje, že dostávají řádnou výživu, kterou potřebují. Plovoucí krmné tyčinky obsahují perfektní směs živin, stopových prvků a vitamínů, jsou bohaté na vápník a tak podporují správný vývoj kostí a krunýře.


Mladé želvy mohou být krmeny Tetra ReptoMinem Baby. Tato všestranná strava ve formě mini tyčinek je určena zejména k uspokojení dietních požadavků mladých želv. Vysoký obsah hladiny vápníku zajišťuje zdravý vývoj v kritických fázích růstu. Pro pestrou a vhodnou stravu je Tetra ReptoMin Menu ideálním krmivem. Obsahuje bílkoviny a jiné důležité živiny k podpoře růstu, celé krevety a vlákninu pro výborné trávení, stejně jako optimální obsah vápníku a fosforu pro silný krunýř a kosti.

Vynikajícím doplňkem je Tetra ReptoMin Energy, který obsahuje krill a krevety v objemu více než 55%, a je proto bohatý na nenasycené mastné kyseliny (Omega 3), a také obsahuje důležitou vlákninu. Tím zvyšuje pohodu a vitalitu Vašeho mazlíčka a posiluje jejich schopnost zahnat nemoci.

Pokud hledáte chutný pamlsek, Tetra ReptoDelica Shrimps je perfektní volba. Krmivo obsahuje 100% krevet a je obzvláště chutné a bohaté na minerální látky pro zdravý vývoj kostí a krunýře. 

Tetra Gammarus je další chutné občerstvení. Na slunci sušený gammarus je oblíbený mezi gastronomy ve Vašem aquateráriu. Je servírován ve svém přirozeném stavu, a také obsahuje důležité živiny a vlákninu.

Pokud převážně krmíte své želvy rybami nebo masem, je zvláště důležité, abyste jim poskytli dalšími vitamíny, minerály a stopové prvky. To je důvod, proč Tetra nabízí řadu potravinových doplňků: Tetra ReptoSol, Tetra ReptoCal a Tetra ReptoLife.

Tetra ReptoSol - prémiový vitamínový přípravek pro všechny plazy v kapalné podobě; kapky mohou být přidány přímo na krmení pomocí praktické pipety.

Tetra ReptoCal - vyvážený mix základních minerálů, jako je vápník a fosforu a vitamínu D3. Tím podporuje silné kosti a tvorbu krunýře a zabraňuje nedostatkům z podvýživy.

Tetra ReptoLife - koncentrát s vitaminy, stopovými prvky a rostlinnými živinami, čímž podporuje odolnost a vitalitu.

Vložte svůj komentář