Hledat
Personal menu
Filters
Close

Tetra Pond Sticks s vylepšenou recepturou

20. února 2014

Nejčastější dotazy


Co bylo cílem vylepšení tohoto produktu?
Díky naší globální průzkum trhu, víme přesně, co zákazník potřebuje a jaké má problémy. Například víme, že nejen spokojenost ryb, ale i kvalita a čistota vody jsou nejdůležitějšími aspekty pro majitele jezírka. Dle našich zkušeností, se stále více spotřebitelů odklání od "levných" produktů ke kvalitě.

Jak byl přípravek vylepšen?
Obsahu fosforečnanů byl snížen o 25%, aby se výrazně snížilo znečištění vody. Našemu oddělení výzkumu a vývoje se podařilo vytvořit optimální kombinaci vysoké výživové hodnoty a nízkého znečištění vody.

Proč vůbec fosfát musí být v potravinách, když je to známá živina řas?
Na fosfát a fosforu je třeba pohlížet různými způsoby. Pro, na jedné straně, fosfor tvoří hlavní část stavby kostí a podílí se na důležitých procesech metabolismu. Potřeba fosforu ryby musí být splněna, aby se předešlo problémům s nedostatkem, jako narušený vývoj kostí nebo pomalý růst. Na druhé straně, fosfor a fosfát jsou odpadními látkami a tak také přispívají k přehnojování v jezírkách. Nadměrné množství nebo nezužitkované části fosforu, které jsou obsaženy v potravinách ve formě fosfátu, povzbuzují růst řas. Snížením přidaného obsahu fosforu v tyčinkách Tetra Pond o 25%, je tomuto nepříjemnému účinku úspěšně zabráněno.

Proč je Tetra Pond Sticks vyšší kvality než produkty jiných dodavatelů?
Tetra Pond Sticks jsou ideální kompletní krmivo pro všechny rybniční ryby a obsahuje všechny základní živiny, vlákna a minerály, jakož i stopové prvky a vitamíny pro všestranný biologicky vyváženou výživu - stejně jako byste očekávali v přírodě. Optimální směs živin zajišťuje zvýšenou odolnost díky patentovanému bioaktivnímu vzorci. Unikátní receptura a top-kvalitní suroviny brání problémům souvisejícím s nedostatečnou stravou. Díky vysoké stravitelnosti minimalizujeme odpadní látky, což má velmi pozitivní vliv na kvalitu vody. Koneckonců, správná péče začíná se správným krmivem.

Nezvyšují kvalitní obaly zbytečně cenu produktu?
Tyčinky jsou dodávány v 1l dózách, 7 a 10 l kbelíkách a plastových sáčcích o obsahu 4, 7, 15 a 50 litrů. Vysoce kvalitní, uzavíratelná taška znamená, že krmivo je odstíněno od škodlivých faktorů, jako je sluneční světlo, vzduch a vlhkost. To chrání důležité látky uvnitř a udržuje krmivo čerstvé, takže nejlepší je možnou výživu.

  

Vložte svůj komentář