Hledat
Personal menu
Filters
Close

Vitamíny a minerály

20. prosince 2013

Vitamíny a minerály

Existuje široký výběr různé suché a vlhké stravy, která udržuje vašeho psa ve zdraví a dobré kondici. Bez ohledu na to, jakou pozornost věnujete každodennímu krmení vašeho psa, psí stravu je nutno přizpůsobit jeho potřebám. Klasickým problémem je nedostatek vápníku. Pokud nemá pes v potravě dostatek vápníku, bude muset využít vlastních rezervy: své kosti. Po nějaké době se objeví problémy s páteří, křivé běhy a bolavé klouby. Beaphar vyvinul řadu různých vápníkových doplňků, které jsou vhodné pro každého psa.
 
Vápníkové doplňky firmy Beaphar jsou speciálně vyvinuté tak, aby odpovídaly fyzické kondici vašeho psa a jeho věku. Pes nemůže přijmout příliš mnoho vápníku, protože se stejně jako člověk jakéhokoli přebytku zbavuje vyměšováním. Přebytek vápníku však vede k tvrdším výkalům. Vápníkové doplňky mohou být vítaným prostředkem ke zlepšení kvality života vašeho psa. Krásná, dlouhá procházka by neměla končit smutným, k smrti unaveným psem, zalézajícím do svého pelechu a hledajícím odpočinek pro své bolavé klouby.
 
Vaši psi a vápník 
 
Vaši psi vydávají tolik energie, že normální potrava ztěží pokryje jejich potřeby. Pomožte jim pravidelným podáváním vápníkových tablet, které posilují jejich svalovou tkáň, působí preventivně proti křivici a zlepšují špatné zuby.
 
ABC vitaminů
 
Mladí psi často nedokáží držet krok sami se sebou: rostou příliš rychle. Jejich rychlý růst může způsobit vývojové abnormality v kostech a zubech, které mohou později vašemu psu způsobit mnoho starostí.
 
Kombinace stravy vašeho psa a doplňku vápníkového doplňku firmy Beaphar a některého z vitaminových doplňků téže firmy zajistí vašemu psu zdraví a dobrou kondici do pozdního stáří.
 
Pamlsky 
 
Výcvik vašeho psa zahrnuje odměnu a pochvalu. Kdo by neměl potřebu svého psa rozmazlovat nebo ho rozumným způsobem odměňovat… sladkosti ale nejsou jako pamlsky vhodné. Zvolte zdravé pohoštění. Firma Beaphar vyvinula speciální řadu výrobků pro odměňování a rozmazlování vašeho psa.
 
 
Vložte svůj komentář